Dlaczego my?

Każde nowe zlecenie traktujemy przede wszystkim jak spotkanie dwójki nowych ludzi, których historii jesteśmy bardzo ciekawe. Uwielbiamy z Wami wcześniej pogadać i trochę się poznać. W centrum naszych zainteresowań są ludzie i wszystkie formy sztuki wizualnej, i tak nam wyszło, że z połączenia tych dwóch czynników zrodził się pomysł na fotografię ślubną. Poza ślubami, mamy też drugi filar działalności, bardziej graficzno-biznesowy, a mniej emocjonalny. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszamy na fussy.pl.

Kiedy podpisujemy umowę i czy wcześniej dostaniemy ją do wglądu?

Umowę podpisujemy w ciągu 2 tygodni od zarezerwowanego terminu. Oczywiście dostaniecie ją do wglądu mailem, kilka dni przed spotkaniem, tak abyście mogli się z nią spokojnie zapoznać.

Od której godziny zaczynamy pracę w Dniu Ślubu?

Zazwyczaj przyjeżdżamy do Was tak, żeby zdążyć jeszcze zrobić kilka zdjęć Pannie Młodej podczas robienia makijażu lub fryzury. Najczęściej koło godziny 12:00, ale zdarzało nam się zaczynać zlecenia wcześniej. Namawiamy nasze Pary, żeby zamawiając nasze usługi, nie rezygnowały z tej części – przygotowania to ostatnie chwile przed ślubem, które często pełne są emocji i wzruszeń pomiędzy Wami, a rodzicami i rodzeństwem. Warto zatrzymać te momenty w kadrach!

Jak pracujemy i czym robimy zdjęcia?

Uwielbiamy śluby i towarzyszące im emocje. Podczas pracy w takim szczególnym dniu, jesteśmy dla Was w 100%. Staramy się jednak być dyskretne i nie ingerować za mocno w zastaną rzeczywistość. Zarówno podczas fotoreportażu, jak i sesji zdjęciowej jesteśmy raczej obserwatorami, niż kreatorami. Kochamy łapać w obiektywy małe czułości i romantyczne spojrzenia między Wami, ale równie mocno polujemy na momenty, w których oboje wybuchacie śmiechem bądź robicie sobie psikusy. Jesteśmy dziewuchami z dużym poczuciem humoru, więc do naszych par podchodzimy bez zbędnego dystansu i na luzie! Jeśli chodzi o sprzęt, to obecnie pracujemy na pełnych klatkach Canona i posiadamy całkiem sporą stajnię obiektywów o różnym zakresie ogniskowych. Nasze ulubione to 35mm Tamrona oraz 50ka Sigmy. Do tego latamy dronem przy sprzyjającej pogodzie!

Dlaczego dwie pary oczu są lepsze niż jedna?

Przy większości zleceń (z wyjątkiem bardzo małych, kameralnych ślubów), pracujemy we dwie. Dlaczego uważamy, że lepiej funkcjonuje tandem fotograficzny niż samotny myśliwy?

Odpowiedź jest prosta. Przerobiłyśmy już etap pracy w pojedynkę i uważamy, że o wiele efektywniej i przyjemniej pracuje się we dwie.  Jeśli na Waszym ślubie jest dwóch fotografów, możecie być naprawdę spokojni, że na zdjęciach znajdziecie wszystkie ważne momenty, a naszym czujnym spojrzeniom nie umknie żadna interesująca sytuacja. Dzięki temu, że podczas Waszego Dnia jesteśmy we dwójkę, możemy się podzielić pracą i być w dwóch miejscach jednocześnie (a wydawało się, że to niemożliwe!): zarówno przy przygotowaniach Panny Młodej, jak i z Panem Młodym i jego kumplami; podczas przysięgi uchwycić nie tylko Wasze emocje, ale również łzy w oczach Waszych rodziców, a podczas składania życzeń i późniejszego przyjęcia jedna z nas zazwyczaj wzlatuje w górę dronem, żeby zrobić trochę ujęć z lotu ptaka.

Co z sesją? Czy możemy zrobić ją w Dniu Ślubu?

Termin sesji zdjęciowej w dużej mierze zależy od tego, jak wcześnie jest Wasz ślub oraz od tego, jaki budżet chcecie na to przeznaczyć. Możemy pojechać razem wszędzie, możemy też polecieć lub popłynąć – uwielbiamy podróżować! Z takich wyjazdowych sesji dostajecie więcej materiału, który jest osobną historią ze wspólnej podróży. Jednak takie sesje zdjęciowe generują większe koszta i musicie być tego świadomi. Z kolei sesja w dniu ślubu to dobry pomysł, jeśli Wasza ceremonia zaczyna się nie wcześniej niż o 16:00, a Wam uda się wyrwać na chwilę z rozgardiaszu w bardziej kameralne miejsce. Godzina na taką mini-sesję spokojnie nam wystarczy.

Czy możemy się spotkać i porozmawiać przed podpisaniem umowy?

No jasne! Chętnie umówimy się z Wami na kawę lub rozmowę na skypie, jeśli mieszkamy od siebie daleko. My też lubimy wiedzieć kogo będziemy fotografować i czego dokładnie od nas oczekujecie.

Jak wyglądają ceny naszych usług?

Tak naprawdę zależą od czasu trwania fotorelacji, czy sesję zdjęciową zaplanujemy tego samego dnia, czy będziemy musieli ustalić inny termin, jak daleko będziemy musiały do Was dojechać itp. Jeśli chcielibyście bliżej poznać wycenę, to zapraszamy do wysłania e-maila, w którym wskażecie nam datę ślubu oraz miejsce wesela. Odpowiemy na wiadomość najszybciej, jak się da i prześlemy Wam wstępny cennik usług.

Jeśli jeszcze nie wyczerpałyśmy odpowiedzi na Wasze pytania, zachęcamy do wysłania nam e-maila!

A jeśli chcecie z nami pogadać, to na dole w stopce znajdziecie nasze numery telefonów. 

Jesteśmy w kontakcie!

biuro@fussy.pl

Katarzyna Gwizdoń-Ciachorowska: +48 697 618 219

Magda lena Rachańska: + 48 531 277 676

Pracujemy zdalnie w godzinach:

pn.-pt.: 9.00 – 17.00

Lokalizacja:

Warszawa i cała Polska

Zamknij menu